НОВИНИ

Російські держкомпанії не поспішають роздавати путівки в Крим

Російські державні компанії направлять на відпочинок у Крим незначну частину своїх співробітників. А приватні фірми взагалі не збираються направляти своїх людей на окупований півострів.

На російському сайті держзакупівель виявили 20 лотів на загальну суму 398 рублів (близько 100 млн грн.) на відпочинок пенсіонерів, дітей, інвалідів та робочих у Криму. Більше всього заявок від Мінсоцзахисту населення Московської області, яке планує цього року направити у Крим близько 2 тисяч дітей, 1 тисячу інвалідів і 1,7 тисяч дітей-інвалідів.

Вже в восьмий раз поїдуть у Крим студенти МДТУ ім. Баумана, який витратить на путівки у Феодосію та Коктебель 3,7 млн руб.

«Аерофлот» збирається направити у Крим 110 працівників. При цьому, ця держкомпанія направляла своїх співробітників у Крим і у попередні роки.

Дочірня фірма «Газпрому» з Ямбурга виділила 20 млн рублів на кримські путівки. Однак сам «Газпром» на вищому рівні питання по відправленню своїх працівників у Крим ще не вирішив.

«Питання опрацьовується», – повідомив представник монополії.

Опитані приватні компанії не збираються наслідувати приклад бізнесу з державною участю.

 «Російський стандарт», коньячний виробник «Кін» і пивоварна компанія «Балтика» не планують відправляти працівників у Крим, повідомили РБК в їх прес-службах.

«У нас інший підхід в принципі, – говорить представник «Балтики». – Ми не закуповуємо путівки для співробітників, ми припускаємо, що співробітники, маючи гроші на руках, самі краще зможуть прийняти рішення, куди їх витратити, в тому числі організувати відпочинок під час відпустки».

Раніше джерело в РСПП розповідало, що великий бізнес просили по можливості відправити працівників у кримські оздоровниці на закритій частині з’їзду РСПП з Владіміром Путіним наприкінці березня. Ніякої зобов’язалівки посилати кого-небудь на відпочинок до Криму немає – все на рівні рекомендацій, каже Ілля Джус, представник віце-прем’єра Дмітрія Козака, який курирує в уряді новий регіон Росії.

Нагадаємо, минулого року у Криму відпочили 6 млн чоловік, з яких дві третини були з України.

Як повідомлялось, українцям не радять відпочивати в окупованому Криму.

Тим часом кримська «влада» очікує, що цього року до Криму приїдуть не менше 6 мільйонів туристів з Росії. яких вже зваблюють на відпочинок знижками та можливістю безкарно дебоширити п’яними.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк вважає, що російська окупація вже зірвала курортний сезон у Криму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.