НОВИНИ

Україна пройшла до фіналу Євробачення-2014

Учасниця Євробачення-2014 від України Марія Яремчук пройшла півфінал із піснею "Тік-так".

У першому півфіналі взяли участь 16 країн. До фіналу потрапили 10: Чорногорія, Угорщина, Росія, Вірменія, Азербайджан, Сан-Марино, Україна, Швеція, Нідерланди та Ісландія.

Другий півфінал відбудеться 8 травня, фінал – 10 травня.

Цього року 59-й конкурс пісні Євробачення приймає Данія - країна, представниця якої перемогла на минулому конкурсі в Швеції. Змагання співаків відбувається на острові Амагер у Копенгагені.

Марія Яремчук - донька легендарного співака Назарія Яремчука, який помер від раку, коли дівчині було два роки. У грудні минулого року вона виграла національний відбір і представляє Україну з піснею "Тік-так", яку написала сама.

Дівчина стала відома після пісенного конкурсу "Нова хвиля" в Юрмалі, на якому вона виграла приз глядацьких симпатій. Урядову відзнаку за просування української музики їй вручав тогочасний прем'єр Микола Азаров, і співачка тоді сказала йому про свою підтримку Партії регіонів, що викликало резонанс у ЗМІ і соцмережах.

Утім, пізніше Яремчук  заявила журналістам, що є людиною аполітичною і співає для всіх.

1 травня Яремчук разом зі своєю делегацією в Копенгагені засвідчила підтримку Україні, виклавши на спеціальному інтерактивному екрані фразу "Proud to be Ukrainian" - "Пишаюсь, що я - українка".

"Ми зараз дуже далеко від батьківщини, але думками постійно в Україні. У кожну вільну хвилину ми читаємо українські новини й обговорюємо їх. Я дуже хочу і вірю, що незабаром у нас все налагодиться", - заявила співачка.