НОВИНИ

У МВС вважають, що майданівці не причетні до пожежі в одеському Будинку профспілок

У МВС переконані, що активісти Майдану не причетні до виникнення пожежі в Будинку профспілок в Одесі 2 травня. Про це у Facebook повідомляє журналіст Ілля Азар з посиланням на заступника глави МВС Сергія Чеботаря.

Чеботар в розмові з Азаром зазначив, що загоряння Будинку профспілок точно почалося із верхніх поверхів. Більш того, як вважають у міліції, воно почалось з вини тих, хто знаходився всередині - "пляшка з горючою сумішшю по клітці впала вниз, і почалася пожежа".

"Знизу пожежа не починалася, і самооборона або "Правий сектор" у пожежі не винні. За його словами, вогнепальних поранень у загиблих в Будинку профспілок немає, в основному, люди там померли від задухи (хтось згорів). Він каже, що знайдені гільзи, зброю і коктейлі всередині будівлі, і називає екстремістами тих, хто був всередині Будинку профспілок", - повідомляє журналіст.

За словами Чеботаря, ніхто з тих, хто штурмував Будинок профспілок, всередину не заходив, і ніякої боротьби між майданівцями і антимайданівцями всередині не було.

"Провокації з пострілами зі зброї в центрі міста почали антимайданівці", - цитує силовика Азар.

Як повідомлялося, у центрі Одеси 2 травня зібралися кілька тисяч прихильників єдності України та футбольних фанатів. Вони проводили марш за єдність України. Перешкодити їм прийшли кілька сотень прихильників Антимайдану з битами та щитами. Зчинилася бійка.

Згодом невідомі спалили табір Антимайдану на Куликовому полі і підпалили Будинок профспілок, у якому сховалися сепаратисти.

Прокурор Одеської області Ігор Боршуляк повідомив, що в результаті зіткнень і пожежі в Будинку профспілок 2 травня в Одесі загинули 46 людей, більше двохсот звернулися за допомогою у медичні установи, 20 з яких - співробітники міліції.