НОВИНИ

Пан Гі Мун готовий бути посередником у переговорах щодо врегулювання ситуації в Україні

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун готовий виступити посередником у врегулюванні ситуації в Україні. Про це він заявив агентству AFP у понеділок у ході візиту в Абу-Дабі, пише еміратське видання Khaleej Times.

«Я обговорював це питання (посередництво – ред.) з усіма зацікавленими сторонами – українськими лідерами, лідерами РФ, ЄС та США. Я закликаю усі чотири сторони до врегулювання цієї проблеми мирним шляхом і готовий забезпечити свою участь у разі необхідності», - цитує видання Пан Гі Муна.

Генсек ООН також висловив «глибоке занепокоєння проявами насильством в Україні та закликав усі сторони до виконання Женевських домовленостей».

«Я наполегливо закликаю зацікавлені сторони знову провести зустріч та переглянути, що пішло не так, чому ця угода не була реалізована, чому зараз сторони вдаються до насильства», - сказав Пан Гі Мун.

«Я знову рішуче закликаю всіх українців та партнерів вирішити цю ситуацію у мирний спосіб, поки вона не вийшла з-під контролю та не створила величезних, ніким не контрольованих наслідків», - підсумував Генсек ООН.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.