НОВИНИ

У МВС пояснили, що затриманих за заворушення в Одесі відпустили "на вимогу мітингувальників"

В Одесі звільнено 67 учасників масових заворушень 2 травня за рішенням прокуратури на вимогу мітингувальників. Про це заявили в облуправлінні МВС.

"За рішенням прокуратури Одеської області на вимогу мітингувальників було звільнено 67 осіб, затриманих органами внутрішніх справ Одещини за участь у масових заворушеннях 2 травня", - йдеться у повідомленні МВС.

Також в облуправлінні зазначили, що перед цим біля будівлі міськуправління МВС на вул.Преображенській тривав багатолюдний мітинг на підтримку активістів антимайдану.

"О 16.20 мітингувальники зламали в’їзні ворота та проникли до внутрішнього двору Одеського міського правління. Керівництво міліції проводить переговори з мітингувальниками з врегулювання ситуації", - йдеться у повідомленні. 

Як раніше повідомлялося, в Одесі  кілька сотень проросійських активістів з ранку блокували будівлю міського управління міліції на вул.Преображенській, де перебувають багато затриманих під час заворушень 2 травня.

Станом на 16:00 сепаратисти почали штурм міськвідділу. Згодом вони виламали ворота у внутрішній двір міськУВС за допомогою автозака, були вибиті вікна. Згодом з'явился інформація, що затриманих за сутички 2 травня мають відпустити.

Близько 16:40 міліція почала звільняти затриманих

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.