НОВИНИ

Кличко, Порошенко, Луценко й Тимошенко прибули в Одесу

Лідер "УДАРу" Віталій Кличко, який зранку прибув до Одеси, відвідав Єврейську лікарню, куди привезли багатьох поранених під час масових сутичок на вулицях міста. Про це інформує прес-служба політика.

"Хірурги розповідають, що оперували всю ніч. Всього сюди звернулося 90 постраждалих, 30 "тяжких" з них госпіталізовані. Головний лікар повідомив, що одразу помер у лікарні 26-ти річний працівник апеляційного суду з Бєлгород-Дністровського, якого привезли вночі з вогнепальними пораненнями несумісними з життям, - підкреслив Кличко. - І я хочу висловити підтримку і вдячність одеситам, які забирали з вулиць поранених та привозили їх на своїх авто до лікарень. А також місцеві аптеки, що безкоштовно передавали ліки в лікарні. Одеса, кров'ю і життями мирних людей, вистояла проти сепаратистів та бандитів", - наголосив лідер "УДАРу".

В лікарні активісти розповіли, що міліція спостерігала за бійнею на вулицях, на яких відкрито безчинствували озброєні молодики.

Тим часом Петро Порошенко і Юрій Луценко поспілкувалися з людьми, які брали участь у сутичках.

Голова "Батьківщини" Юлія Тимошенко прибула в Одесу ще вчора.

"Зараз Росія намагається розгорнути в Україні так званий югославський варіант і розправу з людьми на основі терористичних актів. Фактично не оголошуючи війни, перевести у формат начебто протистояння двох частин нашого народу. Це категорично не відповідає дійсності. Ніякого югославського варіанту, який хоче пред’явити світу Кремль, не існує. Існує агресія Росії, і ми з нею впораємося", - сказала Тимошенко.

Вона підкреслила, що вчора в Одесі відбулася екстраординарно трагічна подія, яку ініціювали спецслужби Росії. Юлія Тимошенко зазначила, що злочинці напали на колону людей, які рухалася після футбольного матчу, а також на патріотів, які проводили акцію щодо єдності України та припинення агресивних дій Росії проти України.