НОВИНИ

Швейцарія застосує санкції вже до 48 осіб, винних в українській кризі

Десять громадян Росії і п'ять представників південного сходу України додані до списку санкцій уряду Швейцарії у зв'язку з українською кризою. Таке повідомлення розміщено на сайті Державного секретаріату економіки Швейцарії.

Документ набув чинності увечері 2 травня.

До переліку осіб, на яких поширюються санкції, увійшли заступник голови уряду РФ ДмІтрій Козак, повноважний представник президента РФ в Криму Олєг Бєлавенцев, міністр РФ у справах Криму Олєг Савельєв, виконуючий обов'язки губернатора Севастополя Сєргєй Мєняйло, сенатор від виконавчої влади Республіки Крим Ольга Ковітіді, віце-спікери Держдуми Людмила Швецова та Сєргєй Нєверов, начальник ГРУ Генштабу ЗС РФ Ігор Сергун, начальник Генштабу РФ Валерій Герасимов, співробітник ГРУ Ігор Стрєлков, лідери сепаратистів на південному сході України Герман Прокоп'єв і Валерій Болотов, глава самопроголошеної Донецької народної республіки Сергій Пургин, представники керівництва самопроголошеної ДНР Денис Пушілін та Сергій Циплаков.

Тим, чиї імена виявилися в даному списку, заборонено в'їзд до Швейцарії. На території Швейцарської Конфедерації для них також вводяться обмеження на фінансові операції.

Раніше до списку санкцій Швейцарії – так само, як в аналогічний чорний список ЄС – входили імена 33 громадян РФ. Тепер у ньому фігурує 48 імен.

Нагадаємо, 28 квітня США розширили санкції щодо Росії. Також додаткові економічні санкції проти дев'яти російських посадових осіб та двох банків запровадила Канада. 29 квітня і уряд Японії оголосив про додаткові санкції проти Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.