НОВИНИ

"Інформаційний опір": в Україну прибув сецпредставник Путіна

В Україну прибув колишній уповноважений з прав людини в Російській Федерації, представник президента РФ Владіміра Путіна Владімір Лукін. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор "Інформаційного опору" Дмитро Тимчук.

"Разом з Лукіним чартерним рейсом до Донецька прибуває ще декілька представників Москви. Про прибуття делегаціяї МЗС України ніхто не повідомляв", - зазначив Тимчук.

"За нашими даними, завдання делегації - зробити гучні обвинувальні заяви про "грубі порушення прав людини" з боку української влади і силовиків на сході України", - додав Тимчук.

Як відомо, Лукін був представником Путіна на переговорах у Києві між тодішньою владою та представників Майдану 20 лютого 2014 року. За підсумком переговорів Росія відмовилася підписувати угоду між Януковичем та опозицією. Після втечі Януковича Москва неодноразово дорікала українській владі за "невиконання"  даної угоди.

Також нагадаємо, що раніше прес-секретар Путіна Дмітрій Пєсков заявив, що російська сторона не може встановити зв'язок зі спецпредставником президента РФ, колишнім омбудсменом Владіміром Лукіним, який був направлений до України для ведення переговорів про звільнення захоплених раніше іноземних військових спостерігачів.

«Ми надзвичайно стурбовані тим, що в зоні каральної операції перебуває не тільки спецпредставник президента Лукін, з яким не вдається встановити зв'язок, але також присутні російські журналісти і представники ЗМІ з інших країн. Зрозуміло, ми вимагаємо вжиття заходів із забезпечення їхньої безпеки», - сказав Пєсков.