НОВИНИ

ЦВК зняла з виборів двох кандидатів у президенти

Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію кандидатами в президенти нардепа Олега Царьова та екс-міністра соціальної політики Наталі Королевської. Відповідне рішення було прийнято на засіданні ЦВК у п'ятницю, 2 травня.

Таким чином, комісія задовольнила заяви цих кандидатів про зняття їх з балотування, які вони написали 1 травня.

Водночас ЦВК зобов'язав Царьова та Королевську повернути свідоцтва кандидатів у президенти, уповноважених представників з правом дорадчого голосу в ЦВК і довірчих осіб. Їм також буде повернено грошову заставу, внесену при реєстрації кандидатами, в сумі 2,5 млн гривень.

Рішення ЦВК про зняття двох кандидатів із реєстрації буде розміщено на офіційному сайті комісії та опубліковано в газетах "Урядовий кур'єр" і "Голос України".

Таким чином участь у виборах братимуть 21 кандидат.

Як відомо, Олег Царьов просив ЦВК зняти його з реєстрації кандидатом у президенти та заявляв, що ці вибори, призначені "недійсною київською владою, будуть фактично підтвердженням  її легітимності". 

Королевська також просила ЦВК зняти її з реєстрації кандидатом у президенти, оскільки "потрібна народу на південному сході країни" та "хоче бути ближчою до нього".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.