НОВИНИ

Королевська зняла свою кандидатуру з виборів

Кандидат у президенти Наталія Королевська зняла свою кандидатуру з виборів у президенти країни. Про це вона повідомила перед подачею офіційної заяви до ЦВК.

«Я знімаю свою кандидатуру з виборів президента. Я це роблю тому, що ці вибори розколюють країну. А я - за єдину Україну. Я - за мир у нашій країні. Ці вибори кандидати проводять для себе. А не для того, щоб вирішувати проблеми людей. Так бути не повинно. Тому я звертаюся до всіх політиків - не розпалюйте ворожнечу, не грайтеся у війну. Зараз вже не до політичних технологій. Ви загралися. А людям вже не до жартів», - сказала вона.

Наталія Королевська зазначила, що йшла на вибори, щоб зробити все для соціального захисту мільйонів наших громадян. Але статус кандидата в Президенти заважає і не дає можливості займатися цим повною мірою.

«Тому, знімаючи свою кандидатуру, я ще більше зможу присвятити себе соціальному захисту людей. Найближчим часом я поїду на Південний Схід, в гарячі точки. Буду поруч з людьми. І безпосередньо на місці буду допомагати, чим зможу тим, хто залишився без підтримки і допомоги держави», - підкреслила вона.

Королевська закликала діючий уряд та Центрвиборчком зробити все, щоб вибори відбулися. «Важливо, щоб вони відбулися по всій країні. Принципово важливо, щоб люди по всій країні - і в Донецьку, і у Слов'янську, і в Харкові, і у Львові змогли прийти і зробити свій вибір. Дати можливість проголосувати потрібно всім!», - сказала вона.

Водночас у прес-службі ЦВК підтвердили, що Королевська подала заяву в 11:30. Інші кандидати в президенти України поки не відмовлялися від участі у виборах.

Нагадаємо, вибори президента призначені на 25 травня 2014 року. Всього було зареєстровано 23 кандидата.

Згідно з календарним планом, 1 травня в 00:00 завершиться термін для подачі заяв кандидатами в президенти про зняття своєї кандидатури з реєстрації.

ЦВК не пізніше 2 травня має затвердити форму виборчого бюлетеня з виборів президента України.

Раніше про зняття своєї кандидатури заявив Олег Царьов. Однак, поки офіційної заяви від нього ЦВК не отримувала.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.