НОВИНИ

У мери Києва зареєструвалося ще троє кандидатів

Київська міська територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатами на посаду столичного міського голови нинішнього голову Київської міської держадміністрації (КМДА) Володимира Бондаренка, відомого українського автогонщика Олексія Мочанова і представника Інтернет-партії Дарта Вейдера.

Також Київський тервиборчком зареєстрував партійні списки кандидатів у депутати Київради від ВО "Батьківщина", який очолив Бондаренко; партії УДАР, який очолив лідер партії Віталій Кличко, раніше зареєстрований кандидатом у мери.

Партійний список Європейської партії України, який також зареєстрував тервиборчком, очолив лідер партії Микола Катеринчук, що одночасно балотується в мери.

Тервиборчком зареєстрував партійні списки партії "Демократи (Демократична партія") на чолі з Мочановим, який також балотується в мери столиці; Національної демократичної партії України; Слов'янської партії.

Також комісія зареєструвала низку кандидатів у депутати Київради в мажоритарних округах, серед яких, зокрема, депутати останнього скликання Михайло Яковчук, Жанна Шафаренко, Анатолій Брезвін, Олександр Незнал.

Згідно з календарним планом, 30 квітня завершився термін подачі документів для реєстрації кандидатів у мери і депутати Київради, в четвер завершується термін реєстрації, і тервиборчком не пізніше 3 травня має оприлюднити всі рішення про реєстрацію кандидатів.

Вибори Київського міського голови і депутатів Київради пройдуть в один день з виборами президента України - 25 травня. Депутати до Київради обираються за змішаною системою - по 60 у мажоритарних округах і за партійними списками.

Відтак  кандидатами на вибори мера Києва вже зарєствровані Віталій Кличко, Леся Оробець, Микола Катеринчук, Людмила Василенко і Іван Салій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.