НОВИНИ

Путін не бачить жодного зв'язку між санкціями проти Росії та подіями в Україні

Президент Росії Владімір Путін вважає, що другий пакет західних санкцій щодо Росії не пов'язаний з подіями в Україні. Про це Путін заявиви журналістам 29 квітня ввечері.

Перший так званий пакет ми вважаємо незаконним, який, безумовно, завдає шкоди російсько-американським та російсько-ЄСівським відносинам", - заявив президент Росії.

"Але що стосується другого так званого пакету - це взагалі незрозуміло, про що йдеться, мені навіть важко пояснити, з чим це пов'язано, тому що немає жодного причинно-наслідкового зв'язку між тим, що відбувається зараз в Україні, і Росією", - сказав Путін.

"Я думаю, що пов'язано це з тим, що наші партнери пішли за силовим сценарієм вирішення української кризи, а потім усвідомили, до чого це призводить, і шукають винних, але повинен вам сказати, що Росія тут ні до чого", - підкреслив президент РФ.

"Ми ж чуємо, що там є наші спецпідрозділи, то інструктори. Відповідально заявляю: ні інструкторів російських, ні спецпідрозділів, ні військ, нікого там немає", - запевнив Путін.

Нагадаємо, 28 квітня США розширили санкції щодо Росії. Також додаткові економічні санкції проти дев'яти російських посадових осіб та двох банків запровадила Канада. 29 квітня і уряд Японії оголосив про додаткові санкції проти Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.