НОВИНИ

У РНБО кажуть, що силовики не готові стріляти в тих, хто захоплює адмінбудівлі

Силовики не готові застосовувати зброю проти тих, хто захоплює будівлі. Про це на брифінгу у вівторок заявила заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони Вікторія Сюмар.

"Загроза для життя і здоров'я людей дуже серйозна, і ми бачимо, що фактично правоохоронні структури не готові діяти, тобто стріляти на ураження при захисті об'єктів", - сказала Сюмар.

За її словами, терористи чинять напади на телекомунікаційні споруди великими групами, тому їм важко протистояти.

"Ми, звісно, попереджали про відповідні небезпеки і про відповідні плани, передавали адреси всіх об'єктів, їх було взято під охорону. На жаль, цієї охорони виявилося недостатньо, тому що досить великими групами їздять захоплювати телекомунікаційні об'єкти від 20 до 50 озброєних людей з автоматами", - пояснила заступник секретаря РНБО.

Водночас Сюмар наголосила, що охорону важливих телекомунікаційних об'єктів буде посилено і в інших регіонах.

"Ми будемо посилювати охорону цих об'єктів і в інших регіонах, розглядаємо можливості щодо того, в який спосіб функціонуватимуть донецькі об'єкти", - зауважила вона.

Як відомо, 27 квітня сепаратисти захопили будівлю Донецької ОДТРК. Згодом вони відключили цифрове мовлення українських каналів.

Крім того, 29 квітня сепаратисти захопили будівлю Луганської облдержадміністрації. Міліція не чинила спротиву зловмисникам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.