НОВИНИ

Тарута пояснив сепаратистам, що референдум на їх умовах проводити не будуть

Референдум в Україні має бути проведений 15 червня. Про це заявив голова Донецької обласної державної адміністрації Сергій Тарута.

"Ми побували з мером Донецька в Києві, ми донесли до центральної влади думку суспільства про те, що референдум необхідний. Референдум буде, але не 11 або 25 травня, як хоче "донецька народна республіка", а 15 червня. Для цього необхідне ухвалення відповідного рішення ВРУ, повинен бути спеціальний закон і він повинен бути прийнятий", - зазначив Тарута.

Він підкреслив, що під час поїздки були пред'явлені вимоги центральної влади - це децентралізація, офіційний статус російської мови та муніципальна міліція. Пропозиція щодо муніципальної міліції, за словами Тарути, не була прийнята.

Губернатор також зазначив, що незабаром відбудеться нарада з питань децентралізації за участю депутатів від різних регіонів України. У ній мають взяти участь депутати з Донецької, Луганської, Тернопільської, Львівської областей. Зустріч запланована на 6 травня. Під час зустрічі учасники обговорять початок передачі повноважень регіонам.

Нагадаємо, в.о. президента Олександр Турчинов не виключає можливості проведення всеукраїнського референдуму одночасно з проведенням президентських виборів, запланованих на 25 травня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.