НОВИНИ

Visa і MasterCard припинили обслуговування карток ще двох російських банків

Міжнародні платіжні системи Visa і MasterCard припинили обслуговувати картки російських "СМП банку" та Інвесткапіталбанку у звязкуз запровадженням проти них санкцій.

"28 квітня 2014 року в список SDN (Specially Designated Громадяни - список осіб і компаній, що потрапляють під економічні санкції США, підготовлений Управлінням з контролю за іноземними активами Казначейства США) включені ще кілька російських фізичних осіб і організацій, в тому числі СМП Банк та Інвесткапіталбанк. В цілях відповідності законодавству США Visa International Service Association припинила доступ до мережі Visa для зазначених фінансових інститутів", - повідомили в компанії Visa.

Платіжна система MasterCard також припиняє доступ до своїх сервісів для цих банків.

"MasterCard продовжує роботу зі своїми російськими партнерами в звичайному режимі. Виняток становлять банки ВАТ АБ "Росія", Собінбанк, СМП банк та Інвесткапиталбанк. Обслуговування карт останніх двох банків буде призупинено найближчим часом в результаті введення санкцій США. Банки зможуть продовжувати обслуговування своїх карток через свої клієнтські офіси і банкомати", - повідомив представник прес-служби MasterCard.

Як повідомяллсоь, 28 квітня США розширили санкції щодо Росії. Також додаткові економічні санкції проти дев'яти російських посадових осіб та двох банків запровадила Канада. 29 квітня і уряд Японії оголосив про додаткові санкції проти Росії.

Нагадаємо, у березні Міжнародні платіжні системи Visa і MasterCard без сповіщень перестали надавати послуги з проведення платіжних операцій клієнтам банку «Росія», проти якого напередодні влада США ввела санкції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.