НОВИНИ

Канада запровадила санкції проти двох банків і дев'ятьох посадових осіб Росії

Канада ввела додаткові економічні санкції проти дев'яти російських посадових осіб та двох банків. Про це заявив прем'єр-міністр Канади Стівен Гарпер, йдеться у повідомленні прес-служби канадського уряду.

"У список фізичних осіб, яким буде заборонений в'їзд в Канаду, увійшли: Алєг Бєлавінцев - повпред президента РФ в Кримському федеральному окрузі, Вьячєслав Володін - перший заступник голови адміністрації президента РФ, Дмітрій Козак - заступник глави уряду РФ, Євгєній Муров - директор ФСТ, депутати Держдуми Алєксєй Пушков, Алєксандр Бабаков і Владімір Жиріновскій, а також президент і голова правління ВАТ Банк "Північний морський шлях" Аркадій і Боріс Ротенберги.

Економічні санкції, характер яких не уточнюється, введено проти "Експобанку" і "РосЕнергоБанку".

"Наш уряд уже дав зрозуміти, що будь-які дії з дестабілізації ситуації в Україні будуть мати наслідки", - заявив прем'єр-міністр Канади.

"Поки Росія проявляє неповагу до суверенітету України, Канада разом зі своїми союзниками буде продовжувати чинити тиск на Росію, яка призведе до її подальшої економічної та політичної ізоляції", - підкреслив Гарпер.

Як повідомлялось, раніше Гарпер пообіцяв, що його країна в координації з союзниками запровадить нові санкції проти Росії через розпалювання заворушень на Сході України.

Нагадаємо, 28 квітня США розширили санкції щодо Росії – вони торкнулися кількох нових компаній та додаткових громадян країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.