НОВИНИ

Джерело: На Донбасі бойовики відрізали цифрове мовлення українських телеканалів

На Донбасі невідомі озброєні люди відключили цифрове мовлення українських телеканалів, а з аналогового пакету вимкнені 5-йканал УТ-1. Про це повідомили джерела в Донецьку.

У понеділок, 28 квітня, невідомі озброєні люди захопили приміщення Концерну РРТ в Донецьку.

"На території висотного об'єкта Концерну РРТ в Донецьку за адресою вул. Піхотна, 4а (місцева телевишка – ред.) ще з ранку понеділка знаходилися невідомі озброєні люди. В 14-30 вони проникли в приміщення і відключили цифрове ефірне телебачення в стандарті DVBT-2. З аналогового пакету були вимкнені 5 канал й УТ-1", - повідомили джерела.

За інформацією співробітників телецентру, невідомі провели перекомутацію на трансляцію російських каналів за прикладом Криму.

"Цим займалися не місцеві фахівці. Загарбники привезли з собою не українських фахівців та обладнання для прийому російських каналів та подальшої передачі в ефір", - розповіли джерела.

За даними з Донецька, мовлення цієї телевежі в цифровому і аналоговому форматі (залежно від потужності передавача та способу прийому сигналу), поширюється на Донецьк, Макіївку, Горлівку, Харцизськ, Димитров та інші населені пункти. На даний момент чергові співробітники Концерну РРТ перебувають в захопленому будинку, але перекомутацією і мовленням займаються люди, що захопили його.

Як повідомлялось, у Слов'янськ бойовики, що захопили місто, створили власний телеканал

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.