НОВИНИ

Голова КВУ впевнений, що президентська кампанія пройде без адмінресурсу та підкупу виборців

Нинішня кампанія з виборів президента України характеризуватиметься відсутністю адмінресурсу, який на попередніх виборах активно застосовувався. Про це заявив голова Комітету виборців України Олександр Черненко на брифінгу в Українському медіа-центрі.

«Ми не побачимо на цих виборах багато тих проблем, які ми бачили на попередніх виборах президента - адмінресурсу та підкупу виборців»,- сказав Черненко.

За його словами, однією з головних проблем цьогорічної кампанії буде дуже складна організація виборчого процесу в окремих регіонах, де «проходить кримінальне втручання в агітаційну кампанію та в агітаційно-організаційну кампанію виборів».

Водночас керівник КВУ зазначив, що місцеві вибори, які проходитимуть одночасно з президентськими у багатьох регіонах, будуть більш складними та напруженими в плані прозорості та відкритості.

«Ми вже відзначаємо такі «гарячі точки» в цій місцевій кампанії, як Київ та Одеса», - сказав Черненко.

Він пояснив, що «у Києві можлива певна організація підкупу виборців із застосуванням місцевого адмінресурсу на виборах до Київради». На його думку, до цієї "роботи" можуть залучити бюджетні організації та ЖЕКи.

Нагадаємо, голова ЦВК Михайло Охендовський заявив, що вибори президента стануть одними з найскладніших в історії.

25 травня в Україні відбудуться вибори президента. У них беруть участь 23 кандидати. Вибори мера столиці і депутатів Київради будуть проходити в один день з виборами президента.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.