НОВИНИ

ЗМІ: США знають, де гроші Путіна і можуть запровадити нові санкції вже у понеділок

Адміністрація президента США Барака Обами може оголосити нові санкції проти Росії вже у понеділок. Про це у "The New-York Times" пише Пітер Бейкер.

Бейкер зазначив, що вони можуть бути спрямовані проти особистих фінансистів Путіна.  

"Адміністрація Обами надсилає сигнал, що вона здогадується, де лідер Росії береже свої статки і зрештою він прямо, чи опосередковано може потрапити під дію санкцій", - пише автор.

На думку Бейкера, санкції можуть торкнутись голови Роснефти Ігоря Сечіна та голови Газпрому Олексія Міллера, передає Українська правда.

"Деякі люди у адміністрації Обами раніше вже виступали за оприлюднення інформації, яку США мають щодо статків Путіна, щоб показати росіянам його справжнє обличчя. Втім ця пропозиція зустрічає спротив у Білому домі", - пише Бейкер.

Автор також відзначає, що окремі законодавці у Конгресі ведуть розмови про ухвалення законів, які б примусили уряд США оприлюднити його орієнтовну оцінку статків Путіна.

Раніше президент США Барак Обама заявив, що прийняття санкцій відносно різних секторів російської економіки залежить від того, чи зможуть американці і їх союзники виробити єдину позицію з цього питання.

Про нові санкції відносно Росії, як очікується, буде оголошено вже в понеділок.

Нагадаємо, Обама в розмові по телефону з президентом РФ Владіміром Путіним закликав останнього примусити проросійських сепаратистів в Україні скласти зброю та звільнити захоплені будівлі.

Згодом президент США заявив, що не вірить у конструктивні відносини з Путіним

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.