НОВИНИ

Голова гірничої профспілки: Російські "туристи" й гопники готові за "дєнєжку" убивати

Шахтарі не підтримують сепаратистів. Про це в ефірі російського телеканалу "Дождь" сказав голова профспілки гірників Донбасу Микола Волинко.

"Шахтарі працюють, просто працюють. Вони не беруть участь в цьому бедламі, вони не підтримують сепаратистів", - заявив Волинко.

"Три профспілки у нас у вугільній галузі, і вони прийняли рішення, що шахти повинні працювати і зберігати спокій, влада сама розбереться. А з приводу сепаратистів, які захопили обладміністрацію, я вам хочу сказати відкрито: все це відбувається при повному потуранні місцевої влади. Повне потурання та підтримка. Нам цей бардак не потрібен, – наголосив Волинко.  

„Там помічені гопники з Красноармійська, Горлівки, російські "туристи". Я спілкувався з деякими. Говір одразу видає. Наш український та російський – є різниця велика. "Туристи" в цивільному, які приїжджають з довколишніх районів Росії. Це переважно декласовані, знедолені, які за будь-яку "дєнєжку" готові і матір рідну вбивати, і йти битися”, - заявляє голова профспілки.

За його словами, якби місцева влада працювала, то цього бардака не було б.

„Переважна більшість населення хоче спокою. А народ у нас каже – "досить!" Хочете жити в Росії? Чемодан, вокзал, Росія! Ми будемо будувати нову Україну. Місцева влада боїться люстрації. А ми хочемо жити. Народ стояв на Майдані, на Майдані стояли платники податків – і багато наших членів профспілки були на Майдані. Ми захищали себе, свої родини і хочемо жити в нормальній державі. Я все буду робити для того, щоби на шахтах був спокій, щоби не було цих заворушень, яких дуже хотілося нашим сусідам. Я цього не хочу. Якщо російські матері хочуть, щоби було кровопролиття, то наші не хочуть. І я закликаю всіх все зробити, щоби це припинилося", – заявив голова гірничої профспілки.

Як повідомлялось, гірники Донецька й Луганська мобілізувались проти сепаратистів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.