НОВИНИ

Країни G7 домовились про негайні санкції проти Росії, які можуть бути чинними вже у понеділок

Лідери країн G7 погодились швидко накласти додаткові санкції на Росію. Про цей деться у заяві, оприлюдненій на сайті Білого Дому.

"З огляду на негайну важливість забезпечення успішного та мирного демократичного волевиявлення наступного місяця на президентських виборах в Україні, ми забов'язались діяти негайно, щоб посилити цільові санкції та заходи, які змусять Росію заплатити вищу ціну за свої дії", - йдеться у заяві.

G7 підтримала Київ, відзначивши, що українська влада проявила витримку під час операції у східних областях країни.

"Навпаки, Росія не зробила конкретних дій відповідно до Женевських угод", - зазначено в заяві. Росія продовжує нагнітати напругу в Україні заявами і військовими навчаннями на кордоні з Україною, які викликають все більше занепокоєння, вважають лідери G7.

Один з представників Білого дому заявив, що нові фінансові обмеження можуть набути чинності вже в понеділок.

Як повідомлялось, радник Путіна Сергій Глазьєв вже написав Мінфіну РФ листа з пропозицією плану з 15 дій щодо захисту російської економіки від розширення санкцій з боку США і Євросоюзу. Пропозиції передбачають посилення самоізоляції Росії.

Нагадаємо, 21 квітня сенатори США закликали Обаму запровадити найжорстокіші санкції проти Росії за дестабілізацію Кремлем ситуації в Україні. Сенатори вимагають санкцій проти енергетичного сектору РФ, зокрема – на компанію «Газпром», а також на російську банківську сферу.

Нещодавно газета The Times повідомила, що у випадку вторгнення Росії в Східну Україну США готові ввести персональні санкції проти Володимира Путіна. Зокрема, йшлося про замороження $40 мільярдів російського лідера, які ймовірно лежать на рахунках у швейцарських банках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.