НОВИНИ

У Слов'янську терористів блокуватимуть без штурму

У рамках другого етапу антитерористичної операції місто Слов'янськ заблокують війська, але штурмувати місто не будуть.

"20 хвилин тому в рамках проведення операція українські спецпідрозділи розпочали другий етап (антитерористичної операції – ред.), який полягає в тому, що ми ухвалили рішення повністю заблокувати місто Слов'янськ і не дати можливість привезти (терористам – ред.) підкріплення", - сказав в.о. голови адміністрації президента Сергій Пашинський на брифінгу в Києві.

"Операція триватиме, її метою є блокада терористів в Слов'янську і недопущення жертв серед мирного населення", - додав він.

Пашинський також зазначив, що терористи створили опорні пункти в дитячих садах і лікарнях.

"Ніякої політики в Слов'янську немає – це класичні терористи, які прикриваються жінками, дітьми", - наголосив керівник АП.

Схожу заяву зробив перший заступник глави Служби безпеки України, керівник Антитерористичного центру при СБУ Василь Крутов.

"Ми не підемо на жертви, штурм у місті... Ми розуміємо, що тоді може бути багато постраждалих", - сказав він на брифінгу в Києві в п'ятницю.

"Ми заради якихось перемог не будемо жертвувати життями громадян, але диверсанти – терористи мають відповісти за свої дії", - наголосив Крутов.

Керівник Антитерористичного центру підкреслив, що його підлеглим доводиться працювати в нестандартних умовах, з якими не стикалися спецслужби світу.

"Це і завербовані співробітники, і співчуваючі, які роблять не менше шкоди загальній справі", - сказав він.

Як повідомлялось, 24 квітня під час проведення антитерористичної операції підрозділами Міністерства внутрішніх справ і Міноборони розблоковані і знищені три блокпости незаконних озброєних формувань у північно-східній частині Слов'янська. Під час бойового зіткнення до 5 терористів було знищено.

Того ж дня у місті невідомі, які представилися активістами «Правого сектору», влаштували стрілянину і поранили жінку в її будинку.