НОВИНИ

У Києві біля офісів російських банків українців закликають "не платити окупантам"

В Києві біля центральних офісів та відділень Сбербанку Росії, ВТБ та Промінвестбанку 24 квітня відбулася акція "Не плати окупантам", під час якої українців закликали бойкотувати російські банки.

Зокрема, учасники акції розповсюдили листівки та наліпки з відповідними закликами.

"Сбербанк Росії, Промінвестбанк, ВТБ — банки, які фінансують війну Росії проти України. Вони оплачують російських диверсантів, сепаратистів і зрадників. Вони — фінансова основа терористів на українській землі", - зазначається у листівці.

В інформаційних матеріалах, які розповсюдили активісти, відмічено, що “ прокуратура України вже відкрила кримінальне провадження проти "Сбербанку Росії" за підозрою у фінансуванні сепаратистських акцій в південно-східних регіонах. ВТБ і Промінвестбанк — наступні в черзі”.

"Сбербанк Росії”, Промінвестбанк, ВТБ - державні банки Росії. Тримаючи в них гроші, переказуючи в їхніх відділеннях кошти - ти платиш ворогу за окупацію рідної землі. Ти платиш терористам, які готові вбивати і вже вбивають українських громадян. Ти платиш тим, хто знищує Україну», - сказано в тексті листівки.

В соцмережі Фейсбук активістами також створили групу "Банківська сотня", основною темою якої є поширення бойкоту російських державних банків під гаслом "Не плати окупантам".

Нагадаємо, що в.о. генерального прокурора Олег Махницький повідомляв про відкриття кримінального провадження проти Сбербанку Росії за підозрою у фінансуванні сепаратистських акцій у південно-східних регіонах. За інформацією ГПУ, у фінансуванні сепаратистів підозрюють 14 банків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.