НОВИНИ

У Раді регіонали вже "торгують" амністією для сепартистів

Фракція Партії регіонів у Верховній Раді готова проголосувати за законопроект про амністію "учасників акцій протесту в східних регіонах України" за умови, що парламент ухвалить меморандум щодо ситуації в регіоні в редакції ПР. Про це журналістам повідомив депутат Ради від ПР Борис Колесников.

"Ми готові проголосувати за законопроект про амністію тільки в тому випадку , якщо будуть виконані вимоги меморандуму , який має бути підписаний", - сказав Колесніков.

Він заявив, що фракція ПР поки не підписала проект меморандуму, розробленого владою, оскільки, на думку регіоналів, в цьому документі немає ніяких конкретних гарантій і не пояснюється, яким чином відбуватиметься децентралізація влади.

Крім того, Колесніков підкреслив, що в цьому проекті меморандуму російській мові не надається статус другої державної.

Таким чином, за його словами, фракція може підтримати урядовий законопроект про амністію у разі, якщо влада підпише проект меморандуму, розроблений ПР.

Як повідомлялось, у Верховній Раді депутати більшості та опозиції не можуть дійти згоди щодо проекту меморандуму порозуміння.

Нагадаємо, 18 квітня в.о. керівника фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв звинуватив Комуністичну партію в зриві підписання меморандуму глав фракцій щодо стабілізації ситуації на сході України.