НОВИНИ

Усі кандидати в президенти погодилися на теледебати

23 квітня Перший національний офіційно завершив прийом відповідей від кандидатів у президенти України щодо їх участі у першому незалежному проекті «Національні дебати». Телеканал отримав згоду від усіх кандидатів.

Листи-запрошення були розіслані усім без виключення учасникам виборчих перегонів.

Наступним кроком проекту буде проведення жеребкування, яке визначить, коли саме і в якому складі кандидати будуть запрошені до студії телеканалу. Жеребкування відбудеться в найближчий час у прямому ефірі Першого національного. Про дату жеребкування буде оголошено окремо.

Перший національний заявляє, що разом з партнерами проекту «Національні дебати» - МГО «Інтерньюз-Україна», «Громадським Телебаченням», фундацією «Суспільність» та ГО «Центр UA», вітає відкритість кандидатів та повідомляє про зміни у розкладі виходу проекту в ефір.

Раніше повідомлялося, що «Національні дебати» виходитимуть у суботу та неділю. З огляду на те, що всі 23 кандидати надали згоду взяти участь у дебатах, та аби забезпечити можливість виступу у них до дня виборів та «дня тиші», ефіри теледебатів відбудуться протягом двох тижнів, починаючи з 10 травня.

Нагадаємо, модератором теледебатів на Першому національному заявлено генерального директора Націоанльної телекомпанії Зураба Аласанію. 

Як відомо, у виборах президента 25 травня візьмуть участь Ольга Богомолець, Юрій Бойко, Андрій Гриненко, Анатолій Гриценко, Михайло Добкін, Олександр Клименко, Валерій Коновалюк, Наталія Королевська, Ренат Кузьмін, Василь Куйбіда, Олег Ляшко, Микола Маломуж, Петро Порошенко, Вадим Рабінович, Володимир Саранов, Петро Симоненко, Сергій Тігіпко, Юлія Тимошенко, Олег Тягнибок, Олег Царьов, Василь Цушко, Зорян Шкіряк, Дмитро Ярош.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.