НОВИНИ

В Україні спецслужби вже затримали більше 25 диверсантів ГРУ РФ

Радник Президента України, екс-глава СБУ України (2003-2005) Ігор Смєшко повідомив, що в Україні затримано більше 25-ти російських диверсантів, можна вважати підтвердженою інформацією. Про це він сказав в ефірі програми "Шустер LIVE.

"Ми маємо вже більше 25-ти затриманих співробітників Головного розвідувального управління Генерального Штабу Російської Федерації. Якщо СБУ офіційно оголошує, що у неї є докази про те, що ці офіцери причетні до цього злочину, то це серйозна оперативна інформація не тільки з агентурних джерел, а й з докуметальной радіо-електронної розвідки", - пояснив Смєшко.

Він підкреслив, що жодна спецслужба не буде публікувати неперевірену інформацію, особливо в умовах такої уваги до нашої країни. Тому наша розвідка точно має документальне підтвердження про участь російських офіцерів у дестабілізації ситуації на сході України.

Нагадаємо, 16 квітня глава СБУ Валентин Наливайченко на закритому засіданні Верховної Ради повідомив, що силовики заарештували 23 кадрових офіцерів Головного розвідувального управління Росії.