НОВИНИ

У Чехії пом’янули Небесну сотню

107 дерев’яних хрестів встановили на галявині одного з парків у Празі. Хрести символізують пам’ять загиблих героїв Майдану.

На акції пам’яті Небесної сотні виступив колишній міністр закордонних справ Чехії, голова партії TOP-09 Карел Шварценбег, який закликав українських і чеських громадян, а також європейських політиків до «пильності у протистоянні з агресивною політикою Росії щодо України».

На акції також виступили консул посольства України в Чеській Республіці Валерій Лобач, представник українського громадського об’єднання «Українска європейська  перспектива» Галина Андрейцева, солістка балету Національного театру в Празі Іванка Ільєнко.

Мартін Углірж, представник чеського громадського об’єднання «Хочемо демократичну Україну» розповів присутнім про закатованого депутата Горлівської міськради Володимира Рибака. Його некролог був приєднаний до «стіни пам’яті»  на символічному кладовищі Небесної сотні у Празі.

Акцію, в якій взяли участь понад 100 українців і чехів, організувала  празька Вршовіцка галерея під відкритим небом  Proluka, громадське об’єднання «Українська європейська перспектива» і чеське об’єднання Dekomunizace.cz.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.