НОВИНИ

Тарута підтримує проведення референдуму щодо мови і децентралізації влади

Голова Донецької обласної державної адміністрації Сергій Тарута виступає за проведення 25 травня національного референдуму з питань статусу російської мови і децентралізації влади в Україні. Відповідну заяву він зробив сьогодні під час наради з головами міст, місцевих рад та районних державних адміністрацій.

Він нагадав, що ініціатива про проведення референдуму була раніше озвучена прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком під час його візиту в Донецьк.

«Люди хочуть референдум, люди повинні мати можливість його провести. Датою пропоную визначити 25 травня - день виборів Президента України», - сказав Тарута.

Ініціатива голови ОДА була підтримана усіма мерами міст, головами районних рад та районних державних адміністрацій Донецької області.

«Тепер необхідно якомога швидше почати процес формулювання питань для референдуму, щоб по них була згода всіх зацікавлених сторін», - підкреслив Тарута.

Нагадаємо, в.о. президента Олександр Турчинов не виключає можливості проведення всеукраїнського референдуму одночасно з проведенням президентських виборів, запланованих на 25 травня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.