НОВИНИ

Донецькі регіонали вимагають покарати місцевих антисемітів

Донецька обласна організація Партії регіонів вимагає правоохоронців притягнути до відповідальності авторів антисемітських листівок. Про це повідомляється в заяві на офіційному сайті організації.

«На початку минулого тижня, в Донецьку біля синагоги і в соціальних мережах, почали поширювати антисемітські листівки, в яких містяться вимоги пройти реєстрацію, а також погрози представникам єврейської національності. У вищезазначених листівках євреїв змушують зареєструватися в 514 кабінеті захопленого будівлі облдержадміністрації, погрожуючи всім, хто не зробить цього, негайною розправою», - йдеться у заяві.

Регіонали зазначають, що більше 80 років тому «антисемітизм став невід'ємною частиною фашистської риторики».

«У гонитві за популізмом нацистська влада в самій Німеччині, а також на окупованих територіях, змушувала єврейський народ приходити на пункти реєстрації.

«Це закінчилося світової людською трагедією. Сьогодні в Донецьку цей шлях намагаються почати знову ", - йдеться на сайті.

Відтак Донецька обласна організація Партії регіонів заявила, що «всі причетні до створення та поширення даних листівок та інших проявів антисемітизму, які є і сьогодні - є провокаторами».

"Регіонали" вимагають від правоохоронних органів, встановити їх особи і притягти до відповідальності за розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Партія регіонів у заяві категорично засудила всі прояви антисемітизму і вважає їх неприпустимими в сучасному суспільстві .

"Закликаємо всіх членів Партії регіонів, наших прихильників, співчуваючих, а також всіх жителів Донецької області, які поділяють наші переконання, засудити спроби антисемітизму і приєднатися до нашої заяви", - йдеться в заяві.

Як повідомлялось, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що уряд не допустить розпалювання міжнаціональної ворожнечі і вживатиме всі передбачені законом заходи для недопущення імпорту в Україну антисемітизму і ксенофобії.

Крім того, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запевнив, що правоохоронці роблять усе, аби знайти та притягнути до відповідальності авторів і розповсюджувачів матеріалів, які принижують національну і людську гідність.

Також Служба безпеки України розслідує факти розповсюдження у Донецьку листівок антисемітського характеру від імені "донецької народної республіки". 

Тим часом, співголова самопроголошеної "донецької народної республіки" Денис Пушилін, чий підпис нібито стоїть під повідомленням на листівках, назвав їх розповсюдження "провокацією".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.