НОВИНИ

На Луганщині для боротьби з сепаратизмом створили "залізний" батальйон

У Луганській області створили спеціальний батальйон МВС "Тимур", що боротиметься з сепаратизмом у регіоні. Про це в ефірі Еспресо.TV розповів командир новоствореного батальйону Тимур Юлдашев.

За словами командира, назва батальйону відсилає до значення імені Тимур, яке узбекською мовою означає "залізний".

"Я вважаю і постараюся зробити все для того, щоб цей батальйон справді був залізний, щоб був підрозділом, який у нашій Луганській області допоможе відвернути загрозу сепаратизму і розпаду нашої держави", - заявив Юлдашев.

Як повідомлялось, 21 квітня в Луганську "народним губернатором" проголосили командира так званої армії південного сходу Валерія Болотова.

У "народному сході" брали участь представники різних населених пунктів області. Пресу на це засідання не допустили. Про обрання "народним губернатором" журналістам розповів сам Болотов.

Крім того сепаратисти Луганська оголосили на 11 травня перший етап референдуму. На ньому хочуть проголосувати два питання: 1) Чи хочете ви, щоб Луганськ отримав статус автономії, 2) Чи хочете ви, щоб у Луганська залишився колишній статус. Другий референдум має відбутися 18 травня. На ньому хочуть визначити статус Луганська, як незалежної республіки або як автономії у складі Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.