НОВИНИ

"Народний губернатор" Луганщини замахнувся на створення власної армії

"Народний губернатор" Луганщини Валерій Болотов планує створити армію Луганської області, куди увійдуть вже існуючі загони, а також жителі Луганської області. Про це Болотов заявив під час прес-конференції.

"Народ Луганщини довірив мені цей високий пост - тимчасово виконуючий обов'язки народного губернатора. Я намагатимусь виправдати довіру народу", - сказав лідер сепаратистів.

Він повідомив, що перш за все буде збирати команду професіоналів, яка "налагодить роботу області".

Також буде створено народну раду Луганщини.

"Це будуть представники від усіх міст області. Все буде демократично, з народом і для народу", - наголосив "народний мер".

Болотов повідомив, що у планах - перепідпорядкування всіх силових структур області, зокрема, судів і МВС.

За його словами, це здійснюватиметься тільки законним шляхом.

Болотов відзначив також, що зараз делегати народного віче обговорюють можливі шляхи федералізації Луганської області. Він упевнений, що "луганська народна влада" буде діяти спільно з іншими південно-східними областями.

Як відомо, 21 квітня у Луганську "народним губернатором" проголосили командира так званої армії південного сходу Валерія Болотова. У "народному сході" брали участь представники різних населених пунктів області. Пресу на це засідання не допустили. Про обрання "народним губернатором" представникам ЗМІ повідомив сам Болотов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.