НОВИНИ

Обама вже не вірить у конструктивні відносини з Путіним

Навіть якщо буде вирішена криза і знайдений вихід з протистояння по Криму і південно-східній Україні, конструктивних відносин у президента США Барака Обами з президентом РФ Володимиром Путіним не буде ніколи. До такого висновку прийшов Обама, повідомили в адміністрації Білого дому, пише The New York Times.

Обама і фахівці з нацбезпеки шукають нові довгострокові підходи до Росії, які стануть оновленим варіантом стратегії холодної війни стримування, наголошується в повідомленні.

При цьому Обама орієнтований на ізоляцію Росії, відсікаючи її економічні та політичні зв'язки із зовнішнім світом, що зробить її державою-ізгоєм.

Час, що залишається до закінчення терміну повноважень час – 2.5 року – Обама має намір витратити на спроби збереження невеликого співробітництва, і "зосередиться на тих проблемах міжнародних відносин, де можливо ще добитися успіху".

Як повідомлялось, 15 квітня Обама в розмові по телефону з президентом РФ Владіміром Путіним закликав останнього примусити проросійських сепаратистів в Україні скласти зброю та звільнити захоплені будівлі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.