НОВИНИ

У Слов'янську сепаратисти вирішили запровадити комендантську годину й закликали миротворців із Росії

У Слов'янську Донецької області "народне ополчення" вирішило запровадити комендантську годину. Про це заявив самопроголошений "народний мер" Слов'янська В'ячеслав Пономарьов.

"З півночі до шостої ранку вводиться комендантська година. Поява сторонніх на вулицях неприпустима", - заявив Пономарьов.

За його словами, таке рішення ухвалено у зв'язку з нічною перестрілкою в центрі міста, в якій дістали поранення двоє випадкових перехожих.

Також Пономарьов звернувся до керівництва Росії з проханням ввести в регіон миротворчі сили "для захисту від Національної гвардії і "Правого сектора".

"Вбивають наших братів <...> Вони не розмовляють з нами, а просто вбивають", - заявив він.

Як пояснив Пономарьов, "сьогодні місто живе в стані облоги з боку "Правого сектора"

Захистити від нього, на думку Пономарьова, може тільки Росія, тому він вирішив звернутися до президента РФ Владіміра Путіна з проханням про введення миротворчих сил на територію Донецької та Луганської областей.

Як повідомлялось, МВС заявило, що вночі 20 квітня Слов’янську внаслідок сутички вночі на 20 квітня одна людина загинула, троє поранені. 

Згодом МЗС РФ повідомило, що це за стріляниною у Слов’янську стоїть "Правий сектор".

"Правий сектор" спростував свою причетність до стрілянини у Слов'янську: Це наклеп "за кращими рецептами геббельсівської пропаганди".

На думку заступника секретаря РНБО Вікторія Сюмар, задум російських ЗМІ, які заявляють про перестрілку у Слов"янську між нібито "Правим сектором" та ополченцями очевидний, – розгорнути тезу про "громадянську війну" в Україні та здійснити чергову хвилю інформпідготовки до обгрунтування вторгнення.

Служба безпеки України заявила, що вночі озброєні правопорушники та диверсанти, які тероризують місцеве населення у Слов'янську (Донецька обл.) вдалися до цинічної провокації.