НОВИНИ

У Криму прапор України на будівлі Меджлісу наробив переполоху

Державний прапор України на будівлі Меджлісу кримськотатарського народу в Сімферополі став причиною візиту до будівлі представників місцевої поліції. Про це повідомив член Меджлісу, голова громадського Фонду «Крим» Різа Шевкієв.

Він пояснив так званим правоохоронцям, що сам є громадянином України, а будівля належить громадській організації, тому причини претензій йому не зрозумілі.

У свою чергу, силовики повідомили, що причиною візиту став телефонний дзвінок від «небайдужих громадян», і сказали , що повинні скласти протокол.

Також вони попередили про те, що прапор нібито може стати причиною для різних провокацій і нападів на будівлю.

"Стежити за порядком і карати провокаторів - це завдання поліції. У тому, що вивішений прапор, немає порушення ані законів України, ані законів Росії. А якщо будуть провокації, то їх запобігання і покарання винних - це завдання правоохоронних органів", - відповів Шевкієв.

Нагадаємо, що в суботу до Криму вперше після анексії півострова приїхав лідер кримських татар Мустафа Джемілєв. Як повідомлялося, перед в'їздом на півострів у кортежу Джемілєва, в якому також перебував глава Меджлісу Рефат Чубаров, виникли труднощі із перетином кордону. Російські прикордонники не пропускали Джемілєва, тому що його прізвище, буцімто, було включене до списку нев'їзних громадян на територію Криму.

Зрештою, як повідомив Джемілєв, після "дзвінка з Москви", їх кортеж пропустили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.