НОВИНИ

У Дніпропетровську перенесли пам’ятник Небесній Сотні

Імпровізований пам’ятник Героям Небесної Сотні, створений активістами Майдану на п’єдесталі, де раніше стояла скульптура Лєніна, перенесений ближче до будівлі ОДА. Там закладений пам’ятний обеліск, посвячений хрест, лежать квіти та встановлюватиметься стела з портретами загиблих. Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської ОДА з внутрішньої політики Борис Філатов.

«Думаю, що загиблі хлопці не зовсім раді тому, що їх фотографії наклеїли на постамент ідола. Нехай територіальна громада вирішує далі на громадських слуханнях, що робити з постаментом і площею перед ним у майбутньому», – заявив Філатов.

Фото censor.net.ua

Повідомляється, що в суботу в Дніпропетровську люди в спецодязі працівників комунальних підприємств зняли синьо-жовте полотнище, яким був огорнутий монумент, де активісти Майдану влаштували пам’ятник Небесній Сотні. Вони  також зняли фотографії активістів, загиблих на столичних барикадах, наліпки та гасла на кшталт «Я люблю українську  армію». Крім того, вони почали закривати колишній монумент металевим риштованням.

Хто дав наказ на виконання цих робіт, працівники не зізналися. Присутній на площі перший заступник міського голови Дніпропетровська Володимир Медведчук запевнив, що він не керує роботами. Ще один посадовець міської ради, який не побажав представитись, заявив, що робітники виконують наказ штабу національного захисту.

Нагадаємо, у Дніпропетровську досі тривають суперечки щодо перейменування площі Лєніна на Героїв Майдану.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.