НОВИНИ

Аваков: ми не дозволимо "посіяти" антисемітизм та ксенофобію

Правоохоронці роблять усе, аби знайти та притягнути до відповідальності авторів і розповсюджувачів матеріалів, які принижують національну і людську гідність, а також усіх причетних до погромів ромів у Слов’янську. Про це заявив глава МВС Арсен Аваков, повідомляється на сайті МВС України.

"В Україні упродовж тривалого часу мирно співіснували різні національності та релігійні конфесії. І ми не дозволимо зараз, у такий складний період, «посіяти» в нашій державі антисемітизм та ксенофобію. У Донецьку з’явилися антисемітські листівки, а на сепаратистських мітингах відбувається нагнітання ксенофобської риторики. Надходить також інформація і про те, що терористи у Слов'янську здійснюють погроми ромів", - зазначив Аваков.

"Хочу попередити, що розпалювання міжнаціональної ворожнечі, переслідування людей по етнічному чи релігійному признаку – серйозний злочин, за який передбачено покарання аж до позбавлення волі на 8 років. Звертаюсь до жителів Донеччини – всі, у кого є інформація про авторів антисемітських листівок чи про організаторів нападів на ромів – будь-ласка, негайно повідомляйте в органи внутрішніх справ", - заявив міністр внутрішніх справ.

Як повідомлялося, у Донецьку з’явилися антисемітські листівки, які нібито поширює самопроголошена "Донецька народна республіка". 

Нагадаємо, що раніше прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що уряд не допустить розпалювання міжнаціональної ворожнечі і вживатиме всі передбачені законом заходи для недопущення імпорту в Україну антисемітизму і ксенофобії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.