НОВИНИ

Філарет подарував прикордонникам патрульний автомобіль і спорядження

Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Філарет для підтримки боєздатності прикордонних підрозділів подарував та відразу освятив патрульний автомобіль і сорок три комплекти спорядження та екіпірування. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

Згідно з повідомленням, авто та спорядження будуть направлені охоронцям кордону окремого відділу прикордонної служби Південного регіонального управління, що на Одещині.

Повідомляється також, що транспорт та спорядження було придбано за гроші Київської Патріархії Української Православної Церкви, яка з 31 березня 2014 року у всіх храмах та громадах УПЦ (КП) збирає пожертви на зміцнення українського війська.

За словами Патріарха Філарета, УПЦ (КП) вже передала більше мільйона гривень на рахунок Міністерства Оборони України, а також не перестає матеріально допомагати місцевим військовим частинам як на Херсонщині, так і на східних ділянках рубежу нашої держави.

Нагадаємо, на початку квітня повідомлялося, що УПЦ (КП) перерахувала на рахунок Міністерства оборони 500 тис. гривень для підтримки Збройних Сил.

Тоді ж Патріарх Філарет закликав українські церкви долучатися й збирати кошти для армії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.