НОВИНИ

Яценюк наказав шукати і карати ксенофобів та антисемітів

Уряд не допустить розпалювання міжнаціональної ворожнечі і вживатиме всі передбачені законом заходи для недопущення імпорту в Україну антисемітизму і ксенофобії. Про це заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, коментуючи появу в Донецьку антисемітських листівок і нагнітання ксенофобської риторики на сепаратистських мітингах. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Надходить також інформація і про те, що промосковські терористи у Слов'янську здійснюють погроми ромів.

"Ми не допустимо поширення в Україні чорносотенства, зверхнього і зневажливого ставлення до тих, хто сповідує інші релігії чи має інший колір шкіри, - заявив Яценюк.

"Ідеологія і практика погромів, яка експортується із однієї із сусідніх держав, в Україні не пройде", - зазначив прем'єр.

Він наголосив, що українці як політична нація багато зробили для утвердження в країні міжнаціональної і міжконфесійної злагоди і не дозволять зовнішнім силам та п’ятій колоні її знищити.

Яценюк доручив правоохоронцям виявити авторів і розповсюджувачів матеріалів, які принижують національну і людську гідність громадян, і притягнути до відповідальності їх, так як і осіб, причетних до погромів ромів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.