НОВИНИ

Путін попередив, що Росія може не визнати президентські вибори в Україні

Президент Владімір Путін вважає, що передвиборча кампанія в Україні проходить в неприпустимих формах, і якщо так піде далі, російська влада не зможе визнати їх легітимними. Про це він заявив сьогодні у ході "прямої лінії".

"Президентська гонка в абсолютно неприйнятних формах. Якщо далі все відбуватиметься таким чином , ми, звичайно , не зможемо визнати все, що відбуватиметься після 25 травня (після виборів – Ред.), легітимним", - сказав Путін.

Він додав, що Росія не визнає легітимність нинішніх керівників Києва, але не відмовляється від контактів.

"Ми дійсно вважаємо сьогоднішню владу нелегітимною, і вона такою бути не може, у неї немає загальнонаціонального мандата на управління країною. Це все за себе говорить. Разом з тим, ми не відмовляємося від контактів з ким би то не було" , - сказав Путін.

Він нагадав , що на міністерському рівні "контакти відкриті" .

"Наші міністри підтримують свої стосунки з українськими колегами. Дмитро Анатолійович Мєдвєдєв розмовляв з Яценюком , Наришкін розмовляв з Турчиновим " , - сказав Путін.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт констатував, що Росія не хоче проведення в Україні президентських виборів 25 травня і робить все, аби їх зірвати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.