НОВИНИ

Рада церков і релігійних організацій Донеччини вимагає від сепаратистів припинити антисемітські провокації

Рада церков і релігійних організацій Донецької області вимагає припинити антисемітські провокації "Донецької народної республіки". Про це йдеться в Заяві Ради церков і релігійних організацій Донецької області зв'язку з подією у Донецькій синагоги.

Наводимо текст заяви повністю:

«Рада церков і релігійних організацій Донецької області звертає увагу органів влади та правоохоронних органів на випадки прояву оскаженілої ксенофобії та відвертого антисемітизму з боку сепаратистських сил так званої «Донецької народної республіки» , які проявляються як в поширенні матеріалів цієї маріонеткової організації , зробила спробу незаконно узурпувати владу в Донецькій області і говорити від імені всіх громадян регіону , так і прямих провокаційних дій , що тягне за собою страшні наслідки протиправного характеру . За повідомленнями очевидців 15 квітня 2014 , коли весь єврейський народ почав святкувати Песах, група невідомих із закритими обличчями, під'їхавши до донецької синагоги , стала роздавати всім, що з неї виходили листівки принизливого , протиправного характеру , які грубо порушують ст.ст. 24 і 35 Конституції України, а також ст. 161 Кримінального кодексу України та інших законодавчих актів , які прямо забороняють розпалювання ворожнечі та ненависті на основі релігійних вірувань і по відношенню до представників різних національностей.

Рада церков і релігійних організацій Донецької області вимагає від усіх органів, покликаних забезпечувати законність і правопорядок в регіоні , прийняти всі необхідні заходи з припинення подібних протиправних дій сепаратистських угруповань , які ставлять сучасну ситуацію на грань національної катастрофи . Зі свого боку Рада церков і релігійних організацій Донецької області буде постійно відслідковувати ситуацію у сфері дотримання прав і свобод громадян в регіоні , інформувати відповідні органи і правозахисні організації на всіх рівнях , аж до міжнародних , також вдаватися до інших законних дій щодо забезпечення правопорядку в Донецькій області».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.