НОВИНИ

Міноборони визнало, що сепаратисти захопили шість БМД у Краматорську

Міністерство оборони визнало, що сепаратисти захопили кілька зразків бронетехніки Збройних Сил України у Краматорську. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міноборони.

У відомстві зазначають, що 16 квітня у Краматорськ увійшли шість одиниць бронетехніки Збройних Сил України (БМД), які діяли за планом антитерористичної операції.

«У центрі міста рух колони заблокували місцеві жителі, серед яких були помічені представники російських диверсійно-терористичних груп. В результаті блокування екстремісти захопили техніку, і колона направилась у бік Слов’янська», - йдеться у повідомленні.

У Міноборони зазначають, що станом на 15.00 бронетехніка розташовується неподалік від однієї з адміністративних будівель в центрі Слов’янська.

"Поблизу неї перебувають озброєні особи у військових одностроях, які не мають відношення до Збройних Сил України", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось, раніше У ЗМІ з'явилася інформація, що сепаратисти за підтримки "зелених чоловічків" захопили 6 бойових машин, які увійшли в Краматорськ для проведення антитерористичної операції.

Згодом з’явилась інформація, що сепаратисти на захоплених у Краматорську трьох БМД приїхали у Слов'янськ.

У Міноборони у свою чергу заявили, що відео і фото про захоплення БМД в Краматорську "фейкові".

А лідер фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв взагалі заявив, що на машинах БМД із російськими прапорами в Краматорську й Слов'янську пересувалися замасковані українські військові, щоб у такий спосіб проникнути в частини, контрольовані збройними сепаратистами.