НОВИНИ

Канада запровадить нові санкції проти Росії

Прем’єр-міністр Канади Стівен Гарпер пообіцяв, що його країна в координації з союзниками запровадить нові санкції проти Росії через розпалювання заворушень на Сході України.

За його словами, мир і стабільність нині зазнають більшої загрози, ніж будь-коли з часу кінця Холодної війни.

 
Захоплення урядових будівель прокремлівськими бойовиками у Східній Україні є, за його словами, очевидною роботою російських провокаторів, направлених режимом президента Росії Володимира Путіна.
 
Канада піде на додаткові кроки, щоб далі ізолювати Росію політично й економічно, заявив Гарпер.
 
Міністр закордонних справ Канади Джон Берд, зі свого боку, назвав проросійських бойовиків бандитами, які прибули до України з-за російського кордону.
 
За його словами, є дуже неспокійні паралелі між тим, що відбувається у Східній Україні, й тим, що відбулося перед анексією Криму.
 
«Не знаю, кого хоче обдурити Росія, коли намагається зробити вигляд, що не причетна до цього», – наголосив міністр.
 
Він повідомив, що наступного тижня відвідає Чехію, Словаччину, Польщу, Латвію й Естонію, де обговорить ескалацію становища в Україні.
 
Канада, як і інші західні країни й їхні об’єднання, вже запровадила низку санкцій щодо Росії через її вторгнення до українського Криму й анексію півострова.

Як повідомлялось, рада ЄС 14 квітня прийняла резолюцію, у якій наголошується, що будь-які кроки Росії з дестабілізації України призведуть до посилення Євросоюзом санкцій проти РФ з далекосяжними наслідками.

США готові сьогодні запровадити нові санкції проти Росії. Зокрема, за інформацією речника Держдепартаменту США Джен Псакі, Сполучені Штати готові ввести санкції по відношенню до фізичних та юридичних осіб у сфері фінансових послуг, енергетики, металургії, гірничодобувної, інженерної та оборонної галузей Російської Федерації.

Нагадаємо, 14 квітня СБУ оприлюднила аудіо перемовин членів диверсійної групи, що свідчать про масштабну військову агресію Російської Федерації на Сході України, яка здійснюється силами розвідувально-диверсійних груп ГРУ генштабу збройних сил РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.