НОВИНИ

Кличко закликає зняти недоторканість з депутатів, які підбурюють сепаратистів

За підсумками подій на Сході України повинні бути зроблені негайні кадрові висновки. А з народних депутатів, які підбурюють сепаратистів і розколюють країну, потрібно терміново зняти недоторканість і притягнути до відповідальності. Про це заявив лідер УДАРу Віталій Кличко на засіданні погоджувальної ради керівників депутатських фракцій та комітетів парламенту, передає прес-служба партії.

Він відзначив, що «зелені чоловічки» поводять себе так нахабно, тому що зіштовхуються з бездіяльністю представників української влади.

"Як може людина, чиї підлеглі вдягають кольори сепаратистів або просто дивляться в інший бік, далі керувати?  Зрада повинна каратися. Це стосується і народних депутатів. Скільки ще триватимуть гастролі Царьова, деяких комуністів та інших, які підбурюють сепаратистів і продовжують розвалювати країну?" - наголосив Кличко.

Політик зазначив, що російські громадяни безперешкодно беруть участь у терористичних діях на території України, організовують і спрямовують їх.

Тож Кличко запропонував зобов’язати іноземців пред’являти міграційну карту або дозвіл на проживання; а в разі відсутності цих документів – ставити питання про їх перебування в Україні.

Нагадаємо, перший віце-прем'єр Віталій Ярема просить парламент дати оцінку діям тих політиків, які підбурюють сепаратистські дії на сході країни.

На сепаратистських мітингах були помічені депутат від фракції Партії регіонів – Олег Царьов, Владислав Лук'янов та інші. Раніше у тісній співпраці з сепаратистом Губарєвим був помічений депутат Микола Левченко.

Зокрема Царьов у Донецьку заявив, що визнає Донецьку народну республіку та пообіцяв, що докладе максимум зусиль, щоб зірвати вибори.

Лук'янов був помічений при захопленні міськради у Харцизьку.

Крім того, на мітингах помічені і депутати від КПУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.