НОВИНИ

ПР скликає депутатів усіх рівнів Донеччини на надзвичайний з’їзд

Партія регіонів скликає надзвичайний з'їзд депутатів усіх рівнів Донецької області на 16 квітня. Про це повідомляє прес-служба Донецької обласної організації ПР.

"У зв'язку з подіями, що відбулися в Донецькій області, Партія регіонів повідомляє про проведення 16 квітня надзвичайного з'їзду депутатів усіх рівнів Донецької області", - говориться в повідомленні.

У ПР відзначають, що обрані прямим голосуванням жителями Донецької області депутати сільських, селищних, міських, районних, обласної ради й Верховної Ради мають легітимні повноваження представляти територіальні громади Донецької області і є єдиними повноправними носії думки жителів Донеччини.

"З'їзд повинен об'єднати основні вимоги жителів регіону й висунути їхнім центральним органам влади", - сказано в повідомленні.

"Це - децентралізація влади: прямі вибори губернатора, розширення повноважень для регіону, у тому числі бюджетна автономія, а також державний статус російської мови. Наша мета – захистити інтереси Донбасу, запобігти розколу України й припинити подальше кровопролиття" - говориться в повідомленні.

Дивіться також: Сепаратистський заколот. Гарячі точки на сході України

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.