НОВИНИ

Голова Сумської ОДА попередив про звільнення регіоналів, які співчувають сепартистам

Регіонали-працівники Сумської облдержадміністрації, які намагаються пересидіти в очікуванні "допомоги зі Сходу", будуть звільнені. Про це заявив голова ОДА Володимир Шульга під час Народного віча.

«Багато хто з регіоналів відмовляються писати заяви про звільнення із займаних посад, деякі з них чекають, що прийдуть зі Сходу люди і залишать їх працювати далі. Так ось я скажу: чого б це мені не коштувало, я буду продовжувати звільняти всіх регіоналів, які залишились з надією «пересидіти». Ми будемо міняти всіх, хто очікує допомоги зі Сходу», - наголосив Шульга.

Раніше під час засідання Ради підприємців він повідомив, що на виконання урядових доручень та постанов штат заступників голови ОДА в Сумській області скорочено на 50%, апарату облдержадміністрації - на 10%.

«Скорочують, перш за все, тих людей, які були причетні до корупційних правопорушень. Особа, яка мала відношення до цього явища, має бути відсторонена від можливості керувати на певних адміністративних посадах не менш ніж на два-три роки», - акцентував Шульга.

Читайте також: Старе вино у старі міхи