НОВИНИ

Влада Дніпропетровщини формує з добровольців батальйон спецпризначення

У Дніпропетровську 14 квітня починається формування батальйону спеціального призначення "Дніпро" для захисту України з патріотично налаштованих мешканців області та під керівництвом офіцерів -"афганців". Про це "Цензор.Нет" заявив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Корбан.

" Рішенням міністра внутрішніх справ Арсена Авакова створена нормативна база для формування частин самооборони мешканців східних і південних областей України від диверсійних атак і нападів невідомих озброєних угруповань без розпізнавальних знаків. Ми оперативно погодили з Аваковим всі технічні питання нашої взаємодії . Я уповноважений заявити, що 14 квітня у Дніпропетровську ми починаємо формування батальйону спеціального призначення " Дніпро" , - заявив Корбан.

За його словами , батальйон буде укомплектований мешканцями Дніпропетровської області.

 "Тут не буде ніяких політичних організацій, особовий склад комплектуватиметься виключно з числа патріотів України та Дніпропетровщини. Порядок прийому добровольців офіційно оприлюднять на сайті Дніпропетровської обласної адміністрації. Насамперед, на службу зараховуватимуть добровольців з бойовим досвідом і практикою служби у Збройних силах та правоохоронних органах", - розповів Корбан.

" Командирами призначать досвідчених офіцерів - "афганців" за їхніми бойовими якостями і заслугами, а не за принципом зв'язків і знайомств. Наша мета - гарантувати правопорядок і безпеку громадян України, яким загрожує діяльність невідомих диверсійних груп і незаконних збройних формувань на території Дніпропетровської області, а також на територіях сусідніх Харківській, Донецькій , Луганській , Запорізькій областей", - додав Корбан.

Він також зазначив, що озброєння батальйону надійде зі складів Міністерства внутрішніх справ і Міністерства оборони, операції плануватимуться і проводитимуться у взаємодії з державними органами.

"Особистий контроль за діями батальйону спецназу "Дніпро" здійснюватиме голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігор Коломойський " , - підкреслив Корбан.

Як повідомллось, 13 квітня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що ухвалив рішення про створення корпусу спецпідрозділів МВС на основі цивільних формувань по всій території країни.

"Донецьк отримає свій спецпідрозділ, створений з патріотів країни та Донеччини. Луганськ- своє з луганчан. У Дніпропетровську буде створено спецпідрозділ Дніпро. Миколаїв, Одеса, Херсон, Харків .. - практично кожен регіон отримає можливість мати такий стабілізаційний спецпідрозділ", - пояснив Аваков.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.