НОВИНИ

ЦРУ піймало Януковича на брехні

Центральне розвідувальне управління США спростувало повідомлення про те, що його директор Джон Бреннан вплинув на рішення української влади почати спецоперацію на сході країни. Про це повідомляє газета Los Angeles Times з посиланням на представника відомства Тодда Ебіца.

Водночас Ебіц не став коментувати інформацію про те, що Бреннан приїжджав до Києва.

«Заяви про те, що директор Бреннан закликав українську владу провести тактичні дії всередині України – абсолютна неправда. Як і інші офіційні особи США, директор Бреннан категорично переконаний, що дипломатичне рішення – єдиний спосіб вирішення кризи у відносинах Росії і України», – цитує видання представника ЦРУ.

Раніше Віктор Янукович заявив, що українські силовики прийняли рішення про спецоперацію на сході країни після зустрічі з директором ЦРУ.

"Бреннан фактично санкціонував застосування зброї і спровокував кровопролиття в Україні", - переконаний він.

За словами Януковича, "США безпосередньо причетні до подій в Україні і несуть свою частку відповідальності за розв'язання громадянської війни".

Як повідомлялось, у своєму виступі в Ростові-на-Дону в неділю ввечері Янукович заявив, що США безпосередньо причетні до подій на Україні, вони "несуть свою частку відповідальності за розв'язання громадянської війни" в цій країні. 

"Бреннан фактично санкціонував застосування зброї і спровокував кровопролиття в Україні", - переконаний Янукович.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.