НОВИНИ

Аваков вирішив створити "спецпідрозділ з патріотів" для боротьби з сепаратистами

Міністр МВС України прийняв рішення про створення спецпідрозділів з ​​цивільних для боротьби з сепаратистами. Про це Арсен Аваков написав на своїй сторінці у Facebook.

"В умовах інспірованих ззовні сепаратистських терористичних атак, створення бандитських формувань, що фінансуються з-за меж країни, загрози внутрішньому порядку та законності - мною ухвалено рішення про створення корпусу спецпідрозділів МВС на основі цивільних формувань по всій території країни", - написав Аваков.

"Донецьк отримає свій спецпідрозділ, створений з патріотів країни та Донеччини. Луганськ- своє з луганчан. У Дніпропетровську буде створено спецпідрозділ Дніпро. Миколаїв, Одеса, Херсон, Харків .. - практично кожен регіон отримає можливість мати такий стабілізаційний спецпідрозділ", - додав він.

"Спочатку схід і південь, потім центр і захід країни" , - зазначив Аваков.

Він підкреслив, що МВС готове залучити більше 12 000 осіб по всій країні до складу нових спецпідрозділів. А також надати озброєння, екіпіровку, керівництво кадровими офіцерами.

"Перший наказ про створення спецпідрозділу "Схід" в Луганській області мною вже підписаний", - підкреслив він.

За словами Авакова, створення спецпідрозділів відбуватиметься в найкоротший термін, без зволікань і формальностей - за викликами часу.

"У найближчу добу на сайті МВС будуть розміщені контактні телефони та адреси регіональних вербувальних пунктів створюваних спецпідрозділів", - написав Аваков.

"Нова структура спеціальних підрозділів МВС - відповідь диверсантам, "зеленим чоловічкам" і іншимим банд формуванням, які мають завдання атакувати державність і цілісність України", - підкреслив Аваков.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.