НОВИНИ

У Харкові сепаратисти побили прихильників єдиної України

Люди з бітами і георгіївськими стрічками напали на прихильників єдиної України біля пам'ятника Шевченку в Харкові.

Після закінчення віче частина майданівців вирушила на площу Свободи. Проросійські активісти йшли по Мироносицькій.

Під час віче "євромайданівці" тримали національні прапори, плакати "Ні сепаратизму", "Ганьба зрадникам", "Україна понад усе". Такі ж гасла звучали з постаменту.

Уздовж вулиці Сумської від пам'ятника до оперного театру стояло оточення правоохоронців та активістів. Проросійськи налаштовані учасники іншого мітингу проходили з площі Свободи. Вони кричали "Росія, Україна, Білорусь", "Фашисти не пройдуть". У деяких активістів були закриті обличчя.

Коли активісти Майдану розходились, кілька сотень молодих людей з різних сторін напали на учасників акції. За словами очевидців, кордон міліції з одного боку не дозволив чоловікам з георгіівськими стрічками наблизитися до мітингувальників, але їм вдалося напасти з боку парку Шевченка.

Натовп мітингувальників зібрався під Будинком піонерів

Очевидці також стверджують, що людей, які спробували сховатися в метро, наздогнали і побили. Постраждали щонайменше три людини. Разом з тим, жінки з георгіївськими стрічками намагалися добивати побитих з криками "це нелюди".

Пізніше очевидці  у спільноті Євромайдан SOS повідомили, що у центрі міста "неспокійно: до площі Свободи підтягуються проросійські ополченці. Під'їжджають на машинах, мікроавтобусах.Надягають шоломи, маски та балаклави, дістають з багажників біти, труби і т.п. На вулицях Сумська та Римарська багато людей з російськими прапорами. Міліції багато, але вона до них досить лояльна".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.