НОВИНИ

Генсек НАТО: міжнародний авторитет Росії роздертий на шматки

Російська пропаганда є «димовою завісою», за якою РФ намагається приховати свої протиправні дії. Про це говориться у заяві генерального секретаря НАТО Андерса Фог Расмуссена, розміщеній на сайті організації.

"Російська пропаганда проти НАТО і Заходу - не що інше, як димова завіса для приховування власних протиправних дій", - заявляє Расмуссен.

Генсек НАТО констатує, що Росія ізольована від усього світу, а її міжнародний авторитет роздертий на шматки.

"Зараз Росія стоїть перед вибором: припинити звинувачувати інших у своїх власних діях, вивести свої війська, зробити крок назад у відповідності зі своїми міжнародними зобов'язаннями і почати відновлювати довіру", - вважає він.

В іншому випадку, наголосив Расмуссен, Росія тільки поглибить міжнародну ізоляцію.

"Це не відповідає нічиїм інтересам, і зробить наш світ тільки більш небезпечним і непередбачуваним", - сказав Генсек НАТО.

Він закликав Росію до деескалації. 

Як відомо, представники РФ неодноразово звинувачували НАТО у експансії на Схід, а Захід в організації українського Євромайдану та підготовку бійців для нього.

Після втечі з України екс-президента Віктора Януковича Росія захопила частину української території, "прийнявши" у свій склад Крим на основі "референдуму", який не визнає жодна цивілізована країна світу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.